
Телевізор 43 WEBOS - 43GRU-25WV Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 146883
13 459 ₴
Телевізор 43, WEBOS - 43GRU-25WV DDR 1.5G, Flash 8G, Air Mouse, Frameless, SMART UHD Grunhelm
webOSHub дарує неймовірну яскравість кольорів та природну чіткість завдяки технології Active HDR. Дивіться улюблені фільми як оригінал з підтримкою сучасних форматів HDR, зокрема HDR10 та HLG.
Отримайте доступ до Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Max, Paramount+, Spotify, RakutenTV та YouTube – обирайте найновіші фільми, серіали, документальні стрічки та прямі трансляції спортивних подій в одному зручному місці.
Занурюйтеся у гру на повну!
Єдине зручне керування допоможе миттєво підібрати ідеальні налаштування. Відкрийте яскравий світ своїх улюблених жанрів з візуальними ефектами та функціями, створеними саме для перемоги.
Стильний та сучасний дизайн
Швидко відкривайте улюблені програми та відкривайте новий контент, який ідеально підходить саме вам! Оновлення Card Apps збирає Home Hub, Music, Game та Home Office в одній зручній колекції, щоб все необхідне було друкувати та доступно миттєво.
Технічні характеристики:
Статична контрастність: 1200:1
Час реакції: 10 мс
Яскравість: 250 кд/м2
Кут огляду: 178 ° / 178 °
Кількість кольорів: 16.7M кольорів (8-бітна глибинакольору)
Підтримка форматів:
- відео: avi, mp4, m4v, mov, mkv
- аудіо: MPEG1, MPEG2, Vorbis, FLAC
- зображення: JPEG, PNG, BMP, HEIF, AVIF
Габ. розмір без підставки: 965х179х610.5 мм
Габ. розмір із підставкою: 956.5х86х556 мм
Кріплення: 200 x 200 мм
Енергоспоживання у раб. режимі: 95 Bm
Енергоспоживання у режимі очікування: 0.5 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | webOS |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | V5.0 |
| Smart TV | Да |
| WiFi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2T/2R |
| Вага брутто | 8.3 кг |
| Вага нетто | 6.3 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | Підтримка стандартів кольору: PAL, SECAM, Голосове керування, Air Mouse |
| Діагональ | 43 дюймів |
| Контраст | Статичний 1200:1 |
| Кут огляду | 178° |
| матриця | IPS |
| Напруга | -220-240В |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1.5 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 GB |
| Потужність динаміків | 2х8 Вт |
| Процесор | ARM CA55*4 |
| Роз'єми | 1*HDMI,2*USB, 2*HDMI,1*RF,1*AVmini, 1*optica1l,1*earphone,1*RJ45 |
| Роздільна здатність | 1920х1080 |
| Розміри | 965х179х610.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 13 459 ₴

