
Телевізор 50" AOSP Android 14 - 50GHU-750AV SMART ULTRA HD GH
- Немає в наявності
- Код: 142739
17 359 ₴
Телевізор 50" AOSP Android 14 - 50GHU-750AV, DDR 1.5G, Flash 8G, Voice RC, Frameless, SMART ULTRA HD GH
Android 14
Доставляє в телевізор найсучасніші можливості, покращені налаштування та розширені функції для комфортного перегляду. Завдяки Android 14 телевізор працює швидше і плавніше, дозволяючи вам насолодитися улюбленим контентом без затримок та переривань.
Бездротові можливості
Завдяки бездротовим технологіям, таким як Bluetooth та Wi-Fi, ви зможете зручно підключати та керувати різними пристроями без зайвих проводів. Легке підключення до різних пристроїв дозволяє вашому телевізору стати справжнім центром розваг, поєднуючи всі ваші технології в одному місці.
Стильний дизайн
Завдяки елегантному та сучасному дизайну телевізор додає нотку сучасності вашому будиночку, гармонійно поєднуючи функціональність та естетику. Тонкі рамки та продумані деталі підкреслюють стильний вигляд телевізора.
Розмір телевізора з підставкою: 1112x700x269 мм
Розмір телевізора без підставки: 1112x647x75 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GH |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | OS Android 14 |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Вага брутто | 11.5 кг |
| Вага нетто | 9.1 кг |
| Відео | MPEG-2 MP@ML,MPEG-2 MP@HL,H.264,H.265, H.266: Supports Main/Main-10 profile, and Scalable Main/Scalable Main -10 profile, level 5.1 high tier, Supports 8-bit/10-bit color depth |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 1183x120x709 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 50 дюймів |
| Енергоспоживання | в роб. режимі: 120 Вт в режимі очік: 0.5 Вт |
| Контраст | Статичний 5000:1 |
| Кріплення | Кронштейну 400х300 мм |
| Напруга | ~220-240 В |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Процесор | СPU Arm CA-55 |
| Роз'єми | RF x2, Rj45 x1, COAX x1, HDMI x2, AV x1, Вихідна навушники х1, USB x2 |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри | 1112x647x75 мм |
| Формат | Звуку: MPEG-1 Layer 1/2, MPEG-2 Layer 2, DD, DD+ Зображення: png, jpeg, bmp, gif |
| Частота | 50/60Гц |
| Яскравість | 200 кд/м кв |
- Ціна: 17 359 ₴


