
Телевізор Grunhelm 32H300-GA11 32"
- Немає в наявності
- Код: 120189
7 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ТБ Grunhelm 32H300-GA11 32" Інноваційні особливості моделі Grunhelm 32H300-GA11: Android 11 з оновленням через інтернет Природні кольори на екрані Зручне керування DOLBY AUDIO — висока якість звуку Дисплей HD: якість зображення, що застосовується в трансляціях телебачення високої роздільної здатності HDTV; Blu-ray; HD-DVD Технічні характеристики: Модель: 32H300-GA11 Діагональ екрану: 32" Роздільна здатність екрана потенційна: 1366x780 Статична контрастність: 3000:1 Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55 Операційна система: Android 11 Оперативна пам'ять: 1ГБ Вбудована пам'ять: 8ГБ Час відгуку: 6,5 мс Енергоспоживання в робочому режимі не більше 45 Bт Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Bт Формати відео: MPEG 1/2/4; H.264/H.265/VC1/ VP9 Формати аудіо: PCM/MPEG1/2/4/AAC Формати фото: jpg/jpeg/bmp/png Роз'єми (порти): 1 x RF (T2); 1 Rj45; 1 x USB; 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2); 1 х Optical; 1 x AV in; 1 х навушники Динамічна контрастність: 1000000:1 Яскравість: 200 кд/м2 Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц Підтримувані відеосигнали: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p Частота матриці: 60 Гц Формат екрану: 16:9 Аудіо вихід: 2х8 Вт Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM / DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265 Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (г/в): 170/170 Клас споживання енергії: A Антенний вхід: 75 Ом Відео вхід АV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCA Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-1,8В (RMS) Габ. розмір без підставки: 731 x 80 x 435 мм Габ. розмір з підставкою: 731 x 180 x 481 мм Маса нетто, кг: 3,8 кг Кріплення за стандартом VESA: 200 x 200 мм Тип матриці: VA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюйми (81.28 см) |
| Контраст | статичний 3000:1, динамічний 1000000:1 |
| Кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 170° |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Процесор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Роз'єми | 1 x RF (T2), 1 Rj45, 1 x USB, 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2), 1 х Optical, 1 x AV in, 1 х навушники |
| Роздільна здатність | 1366x768 HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 731 x 80 x 435 мм Розмір з підставкою: 731 x 180 x 481 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022323324 |
- Ціна: 7 599 ₴









