
Телевізор Grunhelm 43F500-GA11V 43"
- Немає в наявності
- Код: 120199
12 399 ₴
Опис Телевізор Grunhelm 43F500-GA11V 43"
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 43F500-GA11V: Android 11 з оновленням через інтернет Природні кольори на екрані Зручне управління DOLBY AUDIO - висока якість звуку Google Voice Search — голосове управління FrameLess: стильний екран. Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений Дисплей Full HD: якість зображення яка застосовується в трансляціях телебачення високої роздільної здатності HDTV; Blu-ray; HD-DVD Технічні характеристики: Модель: 43F500-GA11VДіагональ екрану: 43"Потенційна роздільна здатність екрану: 1920x1080Статична контрастність: 1200:1Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55Операційна система: Android 1Г 70 ВтЕнергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 ВтФорматі відео: MPEG 1/2/4;H.264/H.265/VC1/VP9 pngРоз'єми (порти): 1 x RF(T2);1 x Rj45;2 x USB;3 x HDMI (HDCP Version:2.2);1 х Optical;1 x AVin;1 х навушники кд/м2Напруга живлення: 100-240 змінного струму — 50/60 ГцПідтримка відеосигналів: Max.1080PЧастота матриці: 60 ГцФормат екрану: 16:9 Audio вихід: 2х8 Вт 4, H.264, H.265Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH енний вхід: 75 ОмВідео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCAАудіо вхід AV: 10 кОм, 0,2-1,8В (RMS)Габ. розмір без підставки: 962 x 82 x 566 мм Габ. розмір з підставкою: 962 x 180 x 607 мм Маса нето, кг: 6,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 43 дюйми (109.22 см) |
| Контраст | Статичний 1200:1, динамічний 1000000:1 |
| Кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 170° |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Процесор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Роз'єми | 1 x RF(T2), 1 x Rj45, 2 x USB, 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2), 1 х Optical, 1 x AVin, 1 х навушники |
| Роздільна здатність | 1920х1080 Full HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 962 x 82 x 566 ммРозмір з підставкою: 962 x 180 x 607 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022435003 |
| матриця | VA |
- Ціна: 12 399 ₴

