
Телевізор Grunhelm 43U700-GA11V 43"
- Немає в наявності
- Код: 120844
15 739 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Телевізор Grunhelm 43U700-GA11V 43"
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 43U700-GA11V: Android 11 з оновленням через інтернет
FrameLess: стильний екран, це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран з.
Дисплей ULTRA HD 4К
Висока щільність пікселів робить зображення більш яскравим і чітким. споживання в робочому режимі не більше 100 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Вт
Рознімання (порти): 1 х RF (T2); 1 x Rj45; 2 х USB; 3х HDMI (HDCP-Version: 2.); 1 x Optical; 1 х АV in; 1 х навушники
Динамічна контрастність: 1000000:1
Яскравість: 250 кд/м2
Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц 480i, 480p, 576i, 586p, 0fps
Частота матриці: : 2х10 Вт
Система кольору: ATV: PAL, SECAM/DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265
Тип тюнера: 100CH, DTV: 1000CH
Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (г/в ): 170/170
Клас споживання енергії: A
Антенний вхід: 75 Ом
Відео вхід АV: 75Ом, 1±0.1Bp-p, RCA
Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-2 В (RMS)
Габ. розмір без підставки: 957 х 81 х 556 мм
Габ. розмір з підставкою: 965 х 179 х 611 мм.
Маса нетто, кг: 7,3 кг
Кріплення за стандартом VESA: 200 x 200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 43 дюйми (109.22 см) |
| Контраст | Статичний 5000:1, Динамічний 1000000:1 |
| Кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 170° |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Процесор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Роз'єми | 1 х RF (T2), 1 x Rj45, 2 х USB, 3 х HDMI (HDCP-Version: 2.), 1 x Optical, 1 х АV in, 1 х навушники |
| Роздільна здатність | 3840x2160 Ultra HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 957 x 81 x 556 ммРозмір з підставкою: 965 x 179 x 611 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022437007 |
| матриця | VA |
- Ціна: 15 739 ₴

