
Телевізор Grunhelm GT9QUHD58FL 58"
- Немає в наявності
- Код: 109472
31 749 ₴
Опис телевізора Grunhelm GT9QUHD58FL
Телевізор Grunhelm GT9QUHD58FL - новинка від компанії Grunhelm, телевізор з діагоналлю 58 дюймів і надтонкою рамкою, яка візуально збільшує екран. Модель Grunhelm GT9QUHD58FL отримала соковитий 4К екран за технологією QD-LED, збільшилися кути огляду до 170º, покращилася якість передачі кольорів і яскравості, а картинку тепер добре видно навіть під прямими сонячними променями. Серед інших особливостей даної моделі також варто відзначити велику контрастність (5000:1), що робить картинку більш барвистою з гарною передачею кольору.
Телевізор GT9QUHD58FL оснащений потужним процесором з 1,5Гб оперативної пам'яті, а 8Гб вбудованої пам'яті дозволяють зберігати фотографії і відеоролики безпосередньо в телевізорі і переглядати їх в будь-який момент. Головна особливість моделі - технологія Smart TV, під керуванням ОС Android 9.0. Тепер Ви можете повноцінно користуватися інтернетом прямо з телевізора, дивитися відео, грати в ігри, спілкуватися з друзями.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.2 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 58 дюймів (147.32 см) |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри (ШхГхВ) | 750х85х1293 мм |
- Ціна: 31 749 ₴









