
Телевізор Grunhelm GTV40T2F 40 дюймів Full HD 1920х1080
- Немає в наявності
- Код: 82915
7 089 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Телевізор Grunhelm GTV40T2F 40 дюймів Full HD 1920х1080 40-дюймовий Full HD телевізор від компанії Grunhelm типу LED. Працює на процесорі CPU Core A53 (4-х ядерний). Інші важливі особливості моделі GTV40T2F : Має широкий кут огляду - 178 °. Матриця VA Контрастність 100000: 1 дає красиву яскраву картинку з гарною передачею кольору. Має всі необхідні роз'єми і входи для підключення кабелів, навушників і зовнішніх накопичувачів. В тому числі, телевізор можна підключити до персонального комп'ютера в якості комп'ютерного монітора. Два динаміка по 10 Вт, якими оснащений телевізор, створюють стереоефект Передбачена спеціальна підставка і спеціальне кріплення на задній частині корпусу VESA 200х100 мм. Вбудована підтримка DVB-T2, завдяки якій підключивши звичайну вуличну або домашню антену можна приймати і дивитися більше 27 каналів в цифровій якості. Гарантія 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Немає |
| WiFi | Немає |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 40 дюймів (101.6 см) |
| Контраст | 100000:1 |
| Кріплення | VESA 200x100 mm |
| Кут огляду | 178° |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | 1 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Роз'єми | 1 х RF (T2)1 х USB2 х HDMI(HDCP Version:1.4)1 x Coax1 х CVBS1 х Вихід на навушники1 х Component video (YPBPR) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 Full HD |
| Розміри | Без підставки 521*905*84 мм З підставкою 574*905*220 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902018003209 |
- Ціна: 7 089 ₴


