
Телевізор Grunhelm Q85U801-GA11V 85"
- Немає в наявності
- Код: 137206
63 069 ₴
Опис Телевізор Grunhelm Q85U801-GA11V 85"
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q85U801-GA11V 85":
Android 11 з оновленням через інтернет
Природні кольори на екрані
Зручне управління
Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
Чітка передача чорного кольру та його відтінків
Висока контрастність та реалістічність зображення
Широкий діапазон кольорів за рахунок технологіїї квантових точок
Більш яскраві (на піку яскравості можуть досягати2000 нт)
Технічні характеристики:
Частота оновлення 60Гц
Кольори дисплею 16.7 мільйона
Діапазон прийому 48.25 МГц ~ 863.25 МГц
Антений вихід 75Ω
Цифрова відеосистема DVB-T; DVB-T2; DVB-C.
Ширина каналу 7 МГц /8 МГц
Максимальна кількість збережених каналів DVB-T/DVB-T2 - 9999; DVB-C - 1000.
Режим зображення
- Стандартний;
- Яскравий;
- Кіно;
- Спорт;
- Гра;
- Економія енергії;
- Користувацький
MEMC (покращення рухомих зображень)
3D комбі фільтр (чіткість і чистота зображення
Dynamic Noise Reduction (шумозниження)
HDR (покращує якість зображення)
Dolby/Dolby+
Об'ємний звук
Встановлені додатки:
- Netflix;
- Amazon Prime;
- LiveTV;
- YouTube;
- Google Play Movies & TV;
- Google Play Store;
- Media;
- Google Play Game
Мова інтерфейсу
- Українська;
- Англійська;
- Російська
Режим звуку
- Користувацький;
- Стандартний;
- Яскравий;
- Спорт;
- Кіно;
- Музика;
- Новини.
Dolby/Dolby+
Об'ємний звук
STEREO
Баланс звуку
Аналогове TV
Діапазон прийому 48.25 МГц ~ 863.25 МГц
Відеосистема NTSC; PAL; SECAM.
Аудіосистема BG; I; DK; L; M.
Максимальна кількість збережених каналів ATV: 100; DVB-T/DVB-T2:9999; DVB-C:1000.
Цифрове TV
Діапазон прийому VHF (174MHz ~ 230MHz) UHF (474MHz ~ 862MHz)
Цифрова відеосистема DVB-T; DVB-T2; DVB-C.
Максимальна кількість збережених каналів DVB-T/DVB-T2 - 9999; DVB-C - 1000.
Час реакції (Tr+Tf / тип.) 8.5 мс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | 2.4G та 5G |
| Антенний вхід (RF) | 75Ω |
| Аудіо | Формат: MPEG1/2 Layer 1, MPEG1/2 Layer 2, MPEG1/2/2.5 Layer 3, AC3(DD), EAC3(DDP), AAC-LC, FLAC. |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 38 кг |
| Відео | Формат: VP9, HEVC/H.265, MPEG1/2, MPEG4, Sorenson H.263, H.263, H.264, VC1, VP8, AV1. |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 2110х225х1193 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 85 дюймів |
| Контраст | Статичний 5000:1 |
| Кріплення | 600х400, M8 |
| Кут огляду | 178° |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 16 ГБ |
| Процесор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Роз'єми | Бокові порти RF х 1, HDMI х 1, USB х 1. Нижні порти RJ45 х 1, HDMI х 3, RF х 1, AV х 1, USB х 1, Навушники х 1, Оптичний аудіовихід х 1. |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Розміри | 1899х329.3х1155.1 мм/(без підставки)1899х80.5х1087 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Фото | Формат: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF. |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-T2, DVB-C. |
| Додаткові характеристики | Багатоекранний режим (Miracast) DLAN, Airplay, Chromecast, Оновлення програмного забезпечення USB та Інтернет, EPG (розклад програм), Субтитри, Телетекст, Таймер сну, Батьківський контроль, ARC, CEC |
- Ціна: 63 069 ₴










