
Телевізор Grunhelm GT9USF58G 58"
- Немає в наявності
- Код: 96172
26 209 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Телевізор GT9USF58G SMART Grunhelm Телевізор GT9USF58G SMART Grunhelm - стильна Direct LED модель з металевою рамкою. Цей телевізор з легкістю замінить Вам походи в кінотеатр, адже його розмір 58 дюймів. Він оснащений потужними динаміками монщностю 20 Вт. Модель володіє 8 Гб вбудованої пам'яті - цього цілком достатньо, що б зберігати відеоролики в самому телевізорі. Важливим плюсом моделі є функція Smart TV і Wi-fi. Ви зможете скористатися інтернетом прямо з телевізора: включити фото, відео, спілкуватися з друзями або грати в ігри. Модель оснащена цифровим тюнером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 58 дюймів (147.32 см) |
| Контраст | 1900/07/26 08:01:00 |
| Кріплення | 300x200 мм |
| Кут огляду | 170° |
| Наявність пульта | + |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Процесор | CPU Cortex-A9 (2-х ядерний) |
| Роз'єми | 1 х Component video (YPBPR) mini3 х HDMI (HDCP Version: 2.2)1 х VGA2 х RF (T2)1 х ПК-Audio2 х USB 2.01 x RJ451 x Coax1 х Вихід на навушники1 x AV вхід1 x AV вихід |
| Роздільна здатність | 3840x2160 Ultra HD |
| Розміри | З підставкою: 1289.4х806.7х239.5 ммБез підставки: 1289.4х746.4х71.7 ммУпаковка: 1465х140х866 мм |
| Формат | широкоекранний (16:9) |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 69020665815 |
- Ціна: 26 209 ₴

