
Телевізор RECA RTHD24T2SK 24"
- Немає в наявності
- Код: 116511
7 439 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ТБ RECA RTHD24T2SK 24" ТБ Reca RTHD24T2SK - модель з популярною діагоналлю 24 дюйми, яка отримала HD екран c VA матрицею, завдяки чому збільшилися кути огляду і покращилася якість зображення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Немає |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 24 дюйми (60.1 см) |
| Контраст | 1900/05/04 00:01:00 |
| Кріплення | VESA 200x100 |
| Кут огляду | 178/178 |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Роз'єми | 3xHDMI 1.4, 2xUSB 2.0., Композитний, 1xCoax, mini-Jack 3.5 mm, 1xRJ45 |
| Роздільна здатність | 1366x768 HD |
| Розміри | Розміри без підставки: 556 х 83 х 340 см Розміри з підставкою: 556 х 157 х 363 см |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902021242411 |
- Ціна: 7 439 ₴



