
Машинка для видалення катишків Grunhelm GLR208
- Немає в наявності
- Код: 96269
239 ₴
Опис машинки для видалення катишків Grunhelm GLR208
Завдяки машинці для видалення катишків Grunhelm GLR208 на батарейках Ви зможете легко і швидко доглядати за тканинами різних типів. Будь-які вироби, від светрів до ковдр, знову будуть виглядати як нові!
Широке лезо обробляє велику поверхню тканини одним рухом, що дозволяє швидше привести одяг у порядок. Фільтр приладу оснащений отворами різного розміру, що забезпечує ретельне видалення катишків з тканини.
Леза обертаються зі швидкістю 8800 об/хв, що дозволяє ефективно і швидко видаляти кошлатання з одягу.
Контейнер для зібраних катишків можна легко зняти і очистити. Регульована насадка дозволяє доглядати навіть за найбільш делікатними тканинами. Після використання приладу можна легко очистити з допомогою щіточки для чищення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.22 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Від батарейок |
| Колір | Білий/зелений |
| Потужність | 2 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 7.2х14.5х9.2 см |
- Ціна: 239 ₴









