
Машинка для видалення ковтунців GLR953 Grunhelm
- В наявності
- Код: 148888
369 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для видалення ковтунців GLR953 Grunhelm - це незамінний помічник для догляду за вашим гардеробом. Вона швидко та дбайливо видаляє ковтунці, кульки та ворсинки з усіх типів тканин, повертаючи светрам, пальтам, пледам та меблевій оббивці їхній первісний, охайний вигляд.
- Машинка для видалення катишків GLR953 Grunhelm - акумуляторна модель для швидкого і акуратного видалення катишків з одягу.
- Заряджається за допомогою USB-кабелю.
- Корпус машинки виконаний з якісного пластика, леза з нержавіючої сталі.
- Модель проста в експлуатації, оснащена знімним контейнером.
- У комплекті передбачена щіточка для чистки машинки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.166 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 B, 1200 мАг, 4,44 Вт/рік |
| Вага брутто | 0,231 кг |
| Габарити упаковки | 100x85x160 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Знімний контейнер | Да |
| Комплектація | Машинка для видалення ковтунців. Інструкція. Гарантійний талон. Щіточка для чищення. Зарядний кабель. |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Номінальна потужність | 3 Вт W |
| Роз'єм входу | USB Type-С |
| Тип | Машинка для видалення катишків |
| Керування | Механічне |
| Штрих код | 6990001488881 |
- Ціна: 369 ₴








