
Grunhelm KES-1PG Ваги кухонні з чашею
- Немає в наявності
- Код: 70346
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm KES-1PG Ваги кухонні з чашею Стильні кухонні ваги Grunhelm KES-1PG , що поєднують в собі точний механізм і лаконічний дизайн. Вони стануть незамінними помічником в приготуванні улюблених страв, a також прикрасять інтер'єр вашої кухні. Надчутливий датчик дозволяє зважувати продукти вагою до 5 кг з точністю до 1 грама. Чаша виконана з висококласного пластику, який не володіє власним запахом і не вбирає запахи продуктів. Ваги оснащені індикатором перевантаження - у разі перевищення допустимого навантаження, на дисплеї відображається символьне попередження. Функція тарокомпенсація підвищує точність вимірювання кухонних ваг, вона дозволяє не враховувати в результатах зважування масу посуду, в якій знаходяться продукти. Ваги Grunhelm KES-1PG володіє всіма необхідними функціями для ефективної та продуктивної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Об'єм чаші | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Вага | Вага: 0.35 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 190х75х212 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Комплектація | - Ваги кухонні - Чаша - Картонна коробка - Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 60х30 мм |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902017652842 |
- Ціна: 519 ₴

