
Grunhelm KES-1PR Ваги кухонні з чашею (червоні)
- Немає в наявності
- Код: 101954
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm KES-1PR Ваги кухонні з чашею (червоні) Стильні кухонні ваги Grunhelm KES-1PR, що поєднують в собі точний механізм і лаконічний дизайн. Вони стануть незамінними помічником в приготуванні улюблених страв, a також прикрасять інтер'єр вашої кухні. Надчутливий датчик дозволяє зважувати продукти вагою до 5 кг з точністю до 1 грама. Чаша виконана з висококласного пластику, який не володіє власним запахом і не вбирає запахи продуктів. Ваги оснащені індикатором перевантаження - у разі перевищення допустимого навантаження, на дисплеї відображається символьне попередження. Функція тарокомпенсація підвищує точність вимірювання кухонних ваг, вона дозволяє не враховувати в результатах зважування масу посуду, в якій знаходяться продукти. Ваги Grunhelm KES-1PR володіє всіма необхідними функціями для ефективної та продуктивної роботи.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Об'єм чаші | 1.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2х1.5VxAAA |
| Габарити (ШхГхВ) | 210х90х225 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Комплектація | - кухонні Ваги-Чаша-Картонна коробка-Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 60х32 мм |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902017652859 |
- Ціна: 589 ₴










