
Grunhelm KES-1RIC Ваги кухонні (з малюнком)
- Немає в наявності
- Код: 101946
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm KES-1RIC Ваги кухонні (з малюнком) Компактні ваги для кухні з малюнком на корпусі, виготовлені з загартованого скла. Вимірює продукти до 5 кг з точністю до 1 грама. Управління надчутливий датчик. Є можливість вимірювати в грамах, кілограмах, фунтах, а також унціях. Має всі необхідні функції для ефективної і продуктивної роботи, а саме: - автоматичне відключення - індикатор перевантаження - запуск через натискання клавіші
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входити до комплекту) |
| Габарити (ШхГхВ) | 215х140х15 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Колір | Малюнок |
| Комплектація | - Ваги кухонні- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 57х25.6 мм |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902018572590 |
- Ціна: 519 ₴










