
Grunhelm KES-1RL Ваги кухонні (лайм)
- Немає в наявності
- Код: 59732
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm KES-1RL Ваги кухонні (лайм) Для приготування будь-якого складного страви, особливо при роботі з різними видами тіста, необхідно дотримуватись відповідних пропорції. Кухонні ваги завжди були і залишаються найбільш популярним пристроєм для максимально точного зважування сухих і рідких інгредієнтів. Grunhelm KES-1RL представляють собою невеликий електронний прилад, завдяки якому ви зможете впоратися з проблемою нестачі або надлишку продуктів, необхідних для вашого страви. Виріб виконаний в приємному лаймовому кольорі з ударостійкого загартованого скла. Максимально допустима вага, який платформа здатна витримати становить 5 кг, коли як похибка при зважуванні всього 1 м Максимального зручності у використанні додає продумана система сенсорного управління і такі функції як автоматичне відключення, індикатор перевантаження і можливість вибору різних одиниць виміру (грам, кілограм, фунт, унція). Отриманий результат зважування відображається на добре читається LCD-екрані. Як і більшість подібних пристроїв, Grunhelm KES-1RL оснащуються функціями обнулення і скидання ваги тари. Працюють ваги від однієї літієвої батарейки типу 3VCR2032 (входить в комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входити до комплекту) |
| Вага | Вага: 0.35 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 215х14х15 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Колір | Лайм |
| Комплектація | - Ваги кухонні- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 57х25.6 мм |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902016572561 |
- Ціна: 519 ₴

