
Ваги кухонні з чашею - KES-501SB GRUNHELM
- В наявності
- Код: 146513
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кухонні з чашею - KES-501SB GRUNHELM - є надійними та зручними для використання на будь-якій кухні. Вони дозволяють точно вимірювати та контролювати вагу продуктів для приготування страв, що допомагає досягти бажаних результатів при готуванні. Виготовлені із якісного загартованого скла та abs-пластику. Оснащені індикатором навантаження, а також індикатором низького заряду батареї. Ваги обладнані високоточним тензо чутливим датчиком для забезпечення точності зважування. Максимальна вага - 5 кг.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.46 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2х 1.5v ААА |
| Габарити (ШхГхВ) | 230х85х230 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | ABS пластик |
| Одиниці виміру | г/унція/фунт/мл |
| Тип | Кухонні |
| Ціна ділення | 1 г |
- Ціна: 519 ₴







