
Ваги кухонні з таймером для кави та спецій - KES-030B чорнi Grunhelm
- В наявності
- Код: 150500
449 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кухонні з таймером для кави та спецій - KES-030B (чорнi, прямокутні, макс-3кг) Grunhelm
GRÜNHELM KES-030B — це більше, ніж просто ваги, це ваш надійний помічник у світі точних рецептів та вишуканих смаків!
Завдяки дискретності виміру 0,1 г (від 0,2 г до 1000 г) ви зможете ідеально відміряти кавові зерна, спеції або дріжджі. Гарантована висока точність для найкращого результату!
Зважуйте від найменших порцій (від 0,2 г) до великих інгредієнтів (до 3000 г).
Завдяки компактним розмірам та елегантному чорному дизайну, вони ідеально впишуться у будь-яку кухню.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.42 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Габарити упаковки | 135х32х190 мм |
| Габаритні розміри | 135х18х185 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | світлодіодний (LED) |
| Комплектація | Інструкція, Елемент живлення, Упаковка, |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | ABS пластик |
| Одиниці виміру | г/унції/мл |
| Робоча температура | 5°С – 60°С |
| Таймер | 999 сек |
| Тип | Кухонні |
| Тип живлення | 3хААА |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 0.1 г |
| Штрих код | 6990001505007 |
- Ціна: 449 ₴







