
Ваги-ложка кухонні з РК-дисплеєм GRUNHELM KES-003
- В наявності
- Код: 146605
309 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги-ложка кухонні з РК-дисплеєм GRUNHELM KES-003
Максимальна вага - 300г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.14 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2х ААА |
| Габарити (ШхГхВ) | 235х50х25 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | ABS пластик |
| Одиниці виміру | г/унція/мл |
| Тип | Кухонні |
| Ціна ділення | 1 г |
- Ціна: 309 ₴









