
Ваги кухонні KES-10W Grunhelm білі
- Немає в наявності
- Код: 101944
629 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ваги кухонні KES-10W Grunhelm білі Ваги кухонні KES-10W Grunhelm - стильне рішення для Вашої кухні. Максимальна вага - 10 кг. Виконано з якісного загартованого скла і abs-пластика. Оснащені індикатором перевантаження, а також індикатором низького заряду батерії. Є автовідключення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Габарити (ШхГхВ) | 215*215*180 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло, abs-пластик |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902020652884 |
- Ціна: 629 ₴










