
Grunhelm BES-1SM Ваги підлогові (м'ята)
- Немає в наявності
- Код: 59735
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm BES-1SM Ваги підлогові (м'ята) Хочете завжди тримати свою вагу під контролем? Тоді Вам не обійтися без домашніх підлогових ваг. Саме це пристосування завдяки унікальній електронної технології, дозволяють швидко і максимально точно визначити Ваш вага. Підлогові ваги Grunhelm BES-1SM виконані з міцного загартованого скла, мають ударостійку широку платформу. Максимально допустима вага становить 150 кг. Похибка при зважуванні відносно невелика - до 100 г. Ваги підтримують різні одиниці виміру: грами, кілограми, фунти унції. Результат зважування відображається на великому електронному екрані. Цифри великі і легко читаються. Перемикання між режимами відбувається сенсорним методом. Також хотілося б відзначити м'ятний колір приладу. Він не тільки чудово доповнить стиль будь-якого інтер'єру, але і додасть йому тонку нотку свіжості. Grunhelm BES-1SM - відмінний вибір для домашнього використання. З їх допомогою Ви зможете не тільки контролювати свою вагу, але мотивувати на досягнення ще кращих результатів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.15 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входити до комплекту) |
| Габарити (ШхГхВ) | 28х28 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Колір | Мята |
| Комплектація | - Ваги підлогові кольори «м'ята» - Елемент живлення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 65х28 мм |
| Тип | Підлогові |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902016652805 |
- Ціна: 559 ₴

