
Торгові ваги Grunhelm GSC-045
- В наявності
- Код: 145528
1 049 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговi GRUNHELM GSC-045 макс. вага 40 кг пластикова платформа
Виконані в пластиковому корпусі, мають металеві кнопки
Під з’ємною платформою знаходиться індикатор рівня.
Висота ніжок ваг регулюється.
Ваги працюють від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора
Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї. Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності , то вони автоматично переходять у режим низького споживання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Вага брутто | 1.92 кг |
| Вага нетто | 1.8 кг |
| Вид | Настільні |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 335 х 140 х 300 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 4 В |
| Розмір платформи | 280х290х110 мм |
| Тип | Торгові |
| Ціна ділення | 5 г |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 049 ₴










