
Ваги торговельні GSC-500 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147599
2 889 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торговельні GSC-500 Grunhelm
Торгові ваги GSC-500 Grunhelm - зручна та практична модель з максимальною межею зважування 500 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Терези виготовлені з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 4 В/4 А·год |
| Вид | Підлогові |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Колір | Синій |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Мінімальна вага | 100 г |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Торгові підлогові |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 100 г |
- Ціна: 2 889 ₴


