
Ваги торгові "Кантер" GSC-06 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 126904
299 ₴
Опис Ваги торгові "Кантер" GSC-06 Grunhelm
Ваги торгові "Кантер" GSC-06 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок ААА.
Виконані в пластиковому корпусі чорного кольору.
Ручка зручно лягає в руку, у верхній частині розташований РК дисплей, що підсвічується синім кольром. Це дозволяє не піднімати кантер на рівень очей під час зважування.
Підсвічування включається автоматично, якщо натискаються кнопки або відбувається зважування, інакше підсвічування гасне через (5 секунд.)
Гачок-тримач металевий.
Працюють елементи живлення 1,5 ВАААх2 шт.
Максимальне навантаження 50кг (похибка+/-10г).
Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності, то вони автоматично переходять у режим сну.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.125 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1.5 Вх2 шт. тип ААА |
| Вид | Кантер |
| Габарити (ШхГхВ) | 80х25х120 мм |
| Гарантія | 12 місяців роки |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь/пластик |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Тип | Торгові підвісні |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 10 г |
| Штрих код | 6902022006111 |
- Ціна: 299 ₴





