
Ваги торгові "Кантер" GSC-07 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 126906
349 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ваги торгові "Кантер" GSC-07 Grunhelm
Ваги торгові "Кантер" GSC-07 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок.
- Можливість зважувати великі вантажі (до 50 кг) з високою точність і при цьому ваги мають дуже компактні геометричні та вагові параметри.
- Портативні ваги-кантер відносяться до вимірювальних приладів. Для того, щоб контролювати вагу, тягар підвішується на спеціальному гачку.
- Присутність рідкісних і досить унікальної для ваг функції: пам’ять ваги вантажу.
- Електронні ваги –кантер виготовленні в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору зі вставками з нержавіючої сталі.
- У верхній частині ваг знаходиться рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, яке увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.125 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Вид | Кантер |
| Габарити (ШхГхВ) | 135х34х55 мм |
| Гарантія | 12 місяців роки |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь/пластик |
| Мінімальна вага | 5 г |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Тип | Торгові підвісні |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902022006111 |
- Ціна: 349 ₴





