
Кварцевий обігрівач Grunhelm GI-800
- Немає в наявності
- Код: -115297
549 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис кварцевого обігрівача Grunhelm GI-800
Кварцовий обігрівач Grunhelm GI-800 — це надійний, високоякісний пристрій, який зігріє Ваш дім в холодну пору. Обігрівач можна з легкістю переміщати по всьому домі завдяки компактності та маленькій вазі. Пристрій радує своєю безшумною роботою та ергономічним дизайном, що в свою чергу відмінно позначається на вашому домашньому інтер'єрі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Захист від перегрівання | Є |
| Монтаж | Підлоговий |
| Нагрівальний елемент | Кварцовий |
| Площа обігрівання | 10 м2 |
| Потужність | 800 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 290х175х400 см |
| Таймер | Немає |
| Термостат | Немає |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 549 ₴







