
Обігрівач кварцевий - GI-80A підлоговий Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -147544
549 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач кварцовий - GI-80A для підлоги Grunhelm
Підлоговий обігрівач - GI-80A підлоговий Grunhelm - це надійний, високоякісний пристрій, який зігріє ваш будинок в холодну пору. Обігрівач можна легко переміщати по всьому будинку завдяки компактності та невеликій вазі. Пристрій тішить своєю безшумною роботою та ергономічним дизайном, що, у свою чергу, чудово позначається на вашому домашньому інтер'єрі.
При перевертанні - прилад вимикається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Вага нетто | 1.2 кг |
| Габарити упаковки | 260х85х370 мм |
| Габаритні розміри | 250х80х350 мм |
| Дисплей | Немає |
| Захист від перегрівання | Є |
| Монтаж | Підлоговий |
| Нагрівальний елемент | Кварцовий |
| Площа обігрівання | 8 м2 |
| Потужність | 800 Вт |
| Термостат | 2 положення (400/800 Вт) |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 549 ₴










