
Конвектор настінний - ЭВНА-1,5/230С2 (мбш) ТЕРМІЯ
- Немає в наявності
- Код: 50057
2 889 ₴
Конвектор настінний - ЭВНА-1,5/230С2 (мбш) ТЕРМІЯ)
Конвектори належать до сучасного класу приладів теплоповітряного обігріву будівель та споруд. Конструкція конвекторів дозволяє здійснювати їхню установку на стіні стаціонарно або на підлозі на опорах у приміщеннях із звичайним середовищем.
Конвектори оснащені термостатом для встановлення та автоматичної підтримки бажаної температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності, захистом від перегріву та перекидання, програмованим 24-годинним таймером для включення обігріву в бажані проміжки часу (для моделей з таймером), а також функцією (Підтримка температури в приміщенні в межах + (5... 7) ° С).
Конвектори призначені для цілодобової експлуатації без нагляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 450 х 600 х 110 мм |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа приміщення | 15 м2 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Конвектор |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 2 889 ₴

