
Конвекторний обігрівач Grunhelm GC-2000
- Немає в наявності
- Код: 80073
999 ₴
Опис Конвекторний обігрівач Grunhelm GC-2000
Grunhelm-електричний конвектор GC-2000 відноситься до сучасних пристроїв обігріву які можна застосовувати як в житлових, так і в нежитлових приміщеннях. Даний прилад простий і зручний у використанні, безшумний, екологічно чистий і найголовніше за лічені хвилини зможе обігріти будь-яке приміщення. Серед особливостей даної моделі слід зазначити наявність трьох режимів включення, які видають 2 кВт при необхідності.
Механічний термостат дозволить автоматично підтримувати необхідну температуру, яку виставляє користувач. Також радує наявність функції захисту приміщення від заморожування. Наявність ніжок і зручні ручки з боків конвектора дозволять Вам легко його переносити і встановлювати в будь-якому місці, на підлозі або на стіні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 585х400х130 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Три ступені обігрівання I -800 Вт / II -1200 Вт / III -2000 Вт |
| Комплектація | Конвектор Ніжки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа обігрівання | 22 м2 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 6902018708067 |
- Ціна: 999 ₴

