
Конвектор універсальний - ВУА-2,0/220(Г) 2 кВт Леміра
- Немає в наявності
- Код: -147455
1 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор універсальний - ВУА-2,0/220(Г) 2 кВт Леміра
Електроконвектор універсальний «Леміра» голчастий нагрівальний елемент 2,0 кВт. Електроконвектор працює за принципом природної конвекції повітря і рівномірного розподілу тепла з максимальним комфортом і швидкістю. Призначений для установки в житлових приміщеннях.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.9 кг |
| Основні | |
| Виробник | Леміра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 770х115х470 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Ступінь захисту | II |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
- Ціна: 1 219 ₴





