
Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 111255
3 149 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm
Програмований обігрівач GC-2020LED Grunhelm оснащений 3 режимами потужності, турбовентилятором та таймером. Він легко нагріє приміщення до 22 м². Пристрій тихий та екологічно чистий. Електроконвектор призначений для встановлення у житлових приміщеннях та нежитлових приміщеннях.
Для зручності користувача виробник передбачив LED дисплей та пульт. Пристрій дозволяє запрограмувати час включення та потужність обігріву. Турбо-вентилятор швидко обігріє приміщення. Обігрівач встановлюється на підлозі, для цього є спеціальні ніжки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 720х483х154 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | 3 рівні потужності (750, 1250, 2000 Вт) |
| Країна походження | Китай |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий |
| Напруга мережі | 220 В |
| Площа приміщення | 22 м2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термостат | + |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 6902025419215 |
- Ціна: 3 149 ₴







