
Кронштейн для телевізора G-117B RECA
- Немає в наявності
- Код: 101716
549 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Кронштейн для телевізора G-117B RECA Кронштейн для телевізора G-117B RECA - зручна модель для кріплення ТВ діагоналлю від 14 до 32 дюймів. Максимальне навантаження кронштейна - 15 кг. Кронштейн має нахил +/- 15 градусів і поворот +/- 90 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Максимальна діагональ телевізора | 32 дюйми (81.3 см) |
| Мінімальна діагональ телевізора | 14 дюймів |
| Розмір упаковки | 27.5х22х8.5 см |
| Стандарт VESA | 200x200 мм |
| Штрих код | 6902020011711 |
- Ціна: 549 ₴

