
Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm
- В наявності
- Код: 133526
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm
Акумуляторна машинка для стрижки GHC-102CU Grunhelm - практична модель для догляду за собою. Машинка оснащена самозатачівающіемеся лезами із сталі високої якості. Регулювати довжину можливо завдяки насадці-гребінцю. Є індикатор заряду батареї.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 36х38х155 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Комплектація | машинка для стрижки Grunhelm, 2 регульовані насадки, підставка для заряджання, USB кабель для зарядки, щітка для чищення, посібник з експлуатації, картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка |
| Насадки | 2 (регульована) |
| Потужність | 5 Вт |
| Регулювання довжини | 2-4/5-7 мм |
| Тип | Машинка для стриження |
| Функції | Для стриження волосся |
| Час заряджання | 1.5 рік |
| Час роботи | 60 хв |
| Штрих код | 6990001335260 |
- Ціна: 589 ₴





