
Тример набір GHC055U Grunhelm
- В наявності
- Код: 147748
919 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример набір GHC055U Grunhelm
Тример набір GHC055U Grunhelm – практична модель для догляду за собою.
3 види насадок для голови та всього тіла
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.449 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Акумулятор | Літій-іонний |
| Габарити упаковки | 202х102х83 мм |
| Габаритні розміри | 202х102х83 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | Світлодіодний цифровий |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Тример, Насадки - 3 шт Адаптар-підставка для заряджання, Олія для лез USB кабель для зарядки, щітка для чищення, посібник з експлуатації, |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка |
| Насадки | 3 |
| Оберти двигуна | 7500 |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип | Тример набір |
| Функції | Для стриження волосся |
| Час заряджання | 2 годин |
| Час роботи | 2.5 годин |
- Ціна: 919 ₴










