
Тример набір GHC05UB Grunhelm
- В наявності
- Код: 144753
919 ₴
Опис Тример набір GHC05UB Grunhelm
Grunhelm GHC05UB — це багатофункціональний набір 5 в 1 для стрижки та догляду обличчя, голови та тіла, створений длячоловіків, які цінують зручність.
Гострі леза з нержавіючої сталі – точне підстригання без подразнень.
5 видів насадок для голови та всього тіла
Регульовані насадки – для різної довжини стрижки.
Автономна робота до 90 хвилин – жодних обмежень підчас стайлінгу.
Ергономічний дизайн – зручне керування однією рукою.
Тример набір GHC05UB – це багатофункціональний тример-набір, який допоможе вам легко створити ідеальний образ. Завдяки точним лезам та комплекту аксесуарів, він підходить для догляду за волоссям, бородою та іншими деталями вашого стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Тример |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 мАг |
| Акумулятор | Li-ion |
| Вага | Вага: 0.36 кг кг |
| Габарити упаковки | 153х79х192 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | Світодіодний |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Триммер 6 напрямних гребінців (1/2/3/6/9/12 мм) 2 Насадка-тример Т-подібна насадка Кабель type-c Масло Підставка Щіточка Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Нержавіюча сталь |
| Напруга/частота | 220-240 В/50/60 гц |
| Особливості та можливості | Використання з кабелем та без |
| Потужність | 3.7 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ дБ |
| Час до повного заряду | 90 хв |
| Час роботи | 90 хв |
- Ціна: 919 ₴

