
Grunhelm CFM150 Морозильна скриня
- Немає в наявності
- Код: 89904
8 769 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm CFM150 Морозильна скриня Морозильна скриня GRUNHELM CFM 150 - зручна і практична модель для зберігання Ваших продуктів. Холодильник виконаний в білому кольорі, з якісного металу. Володіє великою камерою в 142 л і високою потужністю заморозки (6,5 кг / добу).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 142 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.52 Вт / 24 рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 52.3 см |
| Збереження холоду | 2100 хв |
| Кліматичний клас | N/SN/ST/T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 142 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 6,5 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 73 см |
| Штрих код | 6902019015003 |
- Ціна: 8 769 ₴




