
Grunhelm CFM200 Морозильна скриня
- Немає в наявності
- Код: 89906
10 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm CFM200 Морозильна скриня Морозильна скриня GRUNHELM CFM200 - зручна і практична модель для зберігання Ваших продуктів. Холодильник виконаний в білому кольорі, з якісного металу. Володіє великою камерою в 142 л і високою потужністю заморозки (6,5 кг / добу).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 198 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.60 Вт/24 рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 52.3 см |
| Збереження холоду | 2040 хв |
| Кліматичний клас | N/SN/ST/T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 4690 |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 9 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 94.5 см |
| Штрих код | 6902019002003 |
- Ціна: 10 799 ₴



