
Grunhelm CFM300 Морозильна скриня
- Немає в наявності
- Код: 89690
19 219 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm CFM300 Морозильна скриня морозильну скриню Grunhelm CFM300 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 14 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 290 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (850х1115х670 мм), невелика вага (46 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 46 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 290 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.73 Вт / 24 рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 67 см |
| Збереження холоду | 2600 хв |
| Кліматичний клас | N/SN/ST/T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 290 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Потужність заморозки | 14.кг/24 рік |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 111.5 см |
| Штрих код | 6902019030006 |
- Ціна: 19 219 ₴



