
Grunhelm CFM370 Морозильна скриня
- Немає в наявності
- Код: 89912
30 239 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm CFM370 Морозильна скриня морозильну скриню Grunhelm CFM370 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 12 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 17 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 359 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (825х1255х745 мм), невелика вага (57 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 57 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 359 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82.5 см мм |
| Витрата електроенергії | 0,83 Вт/24 рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 74.5 см |
| Збереження холоду | 3300 хв |
| Кліматичний клас | SN/N/ST/T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 359 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 17 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 125.5 см |
| Штрих код | 6902019003703 |
- Ціна: 30 239 ₴




