
Grunhelm GUFW-163 Морозильна камера
- Немає в наявності
- Код: 84153
16 649 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GUFW-163 Морозильная камера Морозильная камера GUFW-163 - вертикальна модель з корисним об'ємом 163 л. У ній з легкістю зможете зберігати овочі, м'ясо, фрукти, рибу, ягоди. У камери висока потужність заморозки - 8 кг / добу. Для зручного використання оснащена 6 ящиками.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 163 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143 см мм |
| Гарантія | 2 рік роки |
| Глибина | 58 см |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 163 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 8 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 55 см |
| Штрих код | 6902018142632 |
- Ціна: 16 649 ₴




