
Морозильна камера Grunhelm GUF-85
- Немає в наявності
- Код: 89919
7 049 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна камера Grunhelm GUF-85 GRUNHELM GUF-85 - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 4 кг / добу. У камері 3 об'ємні секції, корисний об'єм 70 л. Панель керування – механічна.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 68 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 50.1 см |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 54 см |
| Штрих код | 6902019008548 |
- Ціна: 7 049 ₴










