
Морозильна камера GUF 142-157 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 93472
19 629 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна камера GUF 142-157 Grunhelm Морозильная камера GUF 142-157 Grunhelm - компактна вертикальна модель з 5 секціями. У ній з легкістю можна зберігати овочі, м'ясо, фрукти, рибу або ягоди. Камера з корисним об'мом 157 л оснащена дисплеєм. Модель відрізняється своєю надійністю, низькою витратою електроенергії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 44 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 165 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143 см мм |
| Витрата електроенергії | 0.61 кВт/рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 55 см |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 157 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 5 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 10 кг/24 рік |
| Температура у морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип | Морозильна камера |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 55 см |
| Штрих код | 6902019133417 |
- Ціна: 19 629 ₴






