
Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-316
- Немає в наявності
- Код: 80601
26 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-316 Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-316 - горизонтальна камера для заморожування продуктів харчування. Варіант для заморожування: ягід, фруктів і овочів, або в разі забою свійської живності. Все м'ясо і тваринні продукти легко помістяться в скрині, забезпечать тривалий термін зберігання і високу якість. Переваги: -Низький рівень шуму -Високий клас енергоефективності -Капельная система заморозки Механічний управління -Знімна кошик -Корпус обладнаний глухою кришкою -Кліматіческій клас ST Призначені для роботи при температурі навколишнього середовища від +18 С до + 38 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 316 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Витрата електроенергії | 213 кВт/рік |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 70 см |
| Збереження холоду | 30 рік |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 316 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість ящиків | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 18 кг/24 рік |
| Температура у морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 112 см |
| Штрих код | 6902018031639 |
- Ціна: 26 599 ₴


