
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-508
- Немає в наявності
- Код: 113898
45 989 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна скриня Grunhelm GCFW-508 Опис Морозильна скриня Grunhelm GCFW-508 Морозильна скриня Grunhelm GCFW-508 - універсальна горизонтальна морозильна скриня, що служить для заморожування різних продуктів. Дана морозильна камера - чудове рішення для магазинів, приватних будинків та дач. Вона забезпечить тривале зберігання та заморожування продуктів харчування, фруктів та овочів. Основні характеристики Загальний об'єм: 508 лКлас енергоспоживання: A+Спосіб встановлення: морозильна камера, що окремо стоїть (соло)Тип управління: механічний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 70 см |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 508 л |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Потужність заморозки | 40 кг/24 рік |
| Рівень шуму | 42dB дБ |
| Тип | Морозильна скриня |
| Ширина | 164 см |
| Штрих код | 6902011752869 |
- Ціна: 45 989 ₴









