
Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-100
- В наявності
- Код: 96365
6 289 ₴
Опис Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-100
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-100 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Гарантія - 24 місяців. Вона прослужить вам багато років. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання. Потужність її заморозки становить 8 кг / 24 ч. Хладагент - Defrost. Корисний об'єм морозильної камери - 98 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велика кількість різної продукції. Її лаконічний зовнішній вигляд і універсальний дизайн відмінно доповнить інтер'єр будь-якої кухні і стане її прикрасою. Компактні габарити ларі (545x480x855 мм), невелика вага (20 кг) дозволять розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 22 кг |
| Вага нетто | 20 кг |
| Витрата електроенергії | 0.455 кВт/24 рік |
| Габарити | 545x480x855 мм |
| Габарити упаковки | 575×495×890 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Енергоклас | A+ |
| Збереження холоду | до 30 годин |
| Колір | Білий |
| Компресор | Hermetic |
| Корисний об'єм морозильної камери | 98 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 8 кг/24 години |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Споживана потужність (ват) | 75 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 166 |
| Тип | Морозильна скриня |
| Тип випарювача | Видимий |
| Тип конденсатора | Плаский конденсатор |
| Тип контролю | Механічне |
| Тип розморожування | Defrost |
| Холодоагент | R600a/45g |
| Штрих код | 6902020001101 |
- Ціна: 6 289 ₴









