
Морозильна камера Grunhelm GUF-143P
- Немає в наявності
- Код: 89918
20 009 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис морозильної камери Grunhelm GUF-143P
Морозильна камера Grunhelm GUF-143P — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, крамниць, забезпечує тривале зберігання й заморожування харчових продуктів. Завдяки великому об'єму камери на 165 л і потужності заморожування 10 кг/24 год, Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. А в разі вимкнення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm GUF-143P може зберігати холод до 17 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 165 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 48 кг |
| Вага нетто | 44 кг |
| Висота | 143 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 55 см |
| Колір | Білий |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 |
| Потужність заморозки | 10 кг/24 рік |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 20 009 ₴




