
Морозильна камера Grunhelm VFH-N185D60-XH
- Немає в наявності
- Код: 110825
43 329 ₴
Опис морозильної камери Grunhelm VFH-N185D60-XH
Морозильна камера Grunhelm VFH-N185D60-XH — універсальний вертикальний холодильний апарат, чудове рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання та заморожування продуктів харчування. Модель отримала великий обсяг морозильної камери в 262 л і потужність заморозки 14 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі вдома. А у разі відключення енергоспоживання морозильна камера Grunhelm VFH-N185D60-XH може зберігати холод до 18 годин.
Система заморозки в даній моделі – No Frost, завдяки якій відбувається постійна циркуляція повітря. Морозильна камера оснащена великим РК-дисплеєм, розташованим на зовнішній стороні дверей. Також варто відзначити наявність чотирьох об'ємних кошиків та трьох полиць, низька витрата електроенергії, надійність та компактність.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 72 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 262 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 65 см |
| Збереження холоду | 18 рік |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Потужність заморозки | 15 кг/24 год |
| Система розморожування | No Frost |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 43 329 ₴






