
Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W
- Немає в наявності
- Код: 128116
5 769 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W
Морозильна камера Grunhelm VFM-S85M47-W зі статичною системою розморожування та механічним управлінням має потужність заморожування 6 кг на добу. Три секцій у камері, виготовлені із міцного термостійкого пластику, допоможуть зручно розмістити усі необхідні продукти. Загальний об'єм камери л.
Енергоспоживання 0,481 кВт. / 24 г (195 кВт.год / рік)
Захист від ураж. електростр. клас I
Клас енергоспоживання A +
Тип холодоагенту R600A
Система охолодження Defrost
Автономний час роботи 10 г
Розміри упаковки (ШхГхВ) 490 x 460 x 862 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 55 л |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип | Морозильна камера |
| Керування | Механічне |
| Частота | ~ 50/60 Гц |
| Штрих код | 6990001281161 |
- Ціна: 5 769 ₴



