
Морозильна камера RECA VFU-S105M56-W
- Немає в наявності
- Код: 113780
13 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис морозильної камери RECA VFU-S105M56-W
Морозильна камера RECA VFU-S105M56-W — чудове рішення для приватних або заміських будинків, дач, забезпечує тривале зберігання та заморожування продуктів. Конструкція морозильної камери вертикальна. Модель має низьку витрату електроенергії, що відповідає класу енергоефективності A+.
Морозильна камера Reca VFU-S105M56-W має краплинну систему розморожування: періодичність розморожування, що рекомендується, 2 рази на рік. Збереження холоду при відключенні електроенергії автономне (16 годин), а потужність заморожування 6 кг/24 год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Загальний об`єм | 131 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 кг |
| Вага нетто | 38 кг |
| Висота | 105 см мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Глибина | 58 см |
| Збереження холоду | 16 рік |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Потужність | 70 Вт |
| Потужність заморозки | 6 кг/24 рік |
| Система охолодження | Defrost |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 13 899 ₴










