
Морозильна камера VFH-N143M60W бiла Grunhelm
- В наявності
- Код: 148761
16 559 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера VFH-N143M60W no-frost, 143 см, 161 л, бiла Grunhelm
Grunhelm VFH-N143M60W — це ідеальне поєднання передових технологій та елегантного дизайну. Вона забезпечує надійне зберігання продуктів при оптимальній температурі, економить енергію завдяки системі охолодження No frost та гарантує тривалий термін служби. Ця морозильна камера ваш надійний помічник у збереженні свіжості та якості продуктів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 161 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 44 кг |
| Вага нетто | 40 кг |
| Габарити упаковки | 575x625x1492 мм |
| Габаритні розміри | 540х600х1430 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Енергоспоживання | 0.638 кВт/24 рік |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Напруга | 220 В |
| Охолодження | No frost |
| Потужність | 220-240в/50Hz |
| Потужність заморозки | 10кг/24г |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип холодоагенту | R600A/34г |
| Керування | Електронне |
| Штрих код | 6990001487617 |
- Ціна: 16 559 ₴

